Rejestracja On-line

Design and implementation: biuro.desigmo@gmail.com

Copyright © 2022 - Arena Invest Group - Wszelkie prawa zastrzeżone

Rejestracja telefoniczna: (+48) 728 006 009

Rejestracja on-line:                                

Rejestracja On-line

Rejestracja: (+48) 728 006 009

Rejestracja telefoniczna: (+48) 728 006 009

Nasz zespół / Dr n. med. Mateusz Stolarz

Wróć do zakładki nasz zespół

Małoinwazyjne leczenie schorzeń kończyny górnej i dolnej.

Diagnostyka USG narządu ruchu - stawów.

Diagnostyka USG narządu ruchu - mięśni.

Diagnostyka USG narządu ruchu - więzadeł.

Specjalizacje

Specjalista z zakresu ortopedii i traumatologii narządu ruchu, w trakcie specjalizacji z medycyny sportowej. Specjalizuje się w małoinwazyjnym leczeniu schorzeń kończyny górnej i kończyny dolnej oraz diagnostyką ultrasonograficzna (USG) narządu ruchu - stawów, mięśni i więzadeł.

 

Zajmuje się leczeniem urazów ścięgien, niestabilności stawów, zmian zwyrodnieniowych, zespołów przeciążeniowych, uszkodzeń i ucisków nerwów, złamań i braku zrostu kości. Leczenie ortopedyczne technikami małoinwazyjnymi obejmuje: artroskopie stawu kolanowego, artroskopową rekonstrukcję więzadła krzyżowego, artroskopie barku, leczenie operacyjne łokcia, nadgarstka i stawów ręki, leczenie biodra i stawu skokowego w tym uszkodzenia mięśni, ścięgien, więzadeł, łąkotek, chrząstki, niestabilności, konfliktów stawowych. Wykonuje zabiegi zespolenia złamań kości, rekonstrukcje ścięgien, więzadeł, oraz naprawy łąkotek i chrząstki stawowej.

 

Doktor od samego początku studiów i pracy nieustannie i regularnie podnosi swoje kwalifikacje zawodowe, a swoją profesję rozwija z pasją. Regularnie uczestniczy w sympozjach i konferencjach na których uaktualniania wiedzę. Umiejętności praktyczne i manualne, ważne dla chirurga, doskonali uczestnicząc w szkoleniach praktycznych i kursach kadawerowych z nowoczesnymi metodami chirurgicznymi podnosząc jakość świadczonych usług.  Swoją wiedzę i umiejętności ugruntowuje na co dzień, współpracując z wiodącymi ośrodkami ortopedycznymi, wymieniając doświadczenia i poglądy z autorytetami w danej dziedzinie.

 

Rozwój zawodowy łączy z rozwojem naukowym. Badania nad rekonstrukcją więzadła krzyżowego przedniego ukończył doktoratem. Jest autorem i współautorem publikacji w czasopismach naukowych w których dzieli się swoimi osiągnięciami i zdobytym doświadczeniem, jak również aktywnie uczestniczy w kursach i sympozjach ucząc innych, przedstawiając swoje spostrzeżenia i uczestnicząc w konstruktywnych dyskusjach.

O mnie

Dr n. med. Mateusz Stolarz
ORTOPEDIA

Umów wizytę online

Skontaktuj się!