Rejestracja On-line

Design and implementation: biuro.desigmo@gmail.com

Copyright © 2022 - Arena Invest Group - Wszelkie prawa zastrzeżone

Rejestracja telefoniczna: (+48) 728 006 009

Rejestracja on-line:                                

Rejestracja On-line

Rejestracja: (+48) 728 006 009

Rejestracja telefoniczna: (+48) 728 006 009

Nasz zespół / Lek. Kamila Byrczek-Godula

Wróć do zakładki nasz zespół

Specjalistka chorób wewnętrznych i kardiologii.
Zajmuje się głównie: echokardiografią, elektrokardiografią oraz ultrasonografią tętnic szyjnych i kręgowych.

Specjalizacje

Specjalistka chorób wewnętrznych i kardiologii. 


Ukończyła wydział lekarski Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach. Wieloletnie doświadczenie kliniczne zdobywała w uznanych ośrodkach. W I Klinice Kardiologii Górnośląskiego Centrum Medyczne im. prof. Leszka Gieca w Katowicach realizowała specjalizację z dziedziny chorób wewnętrznych. Następnie podjęła szkolenie z dziedziny kardiologii w III Katedrze i Oddziale Klinicznym Kardiologii Śląskiego Centrum Chorób Serca w Zabrzu. Okres ten poświęciła na dalszą naukę oraz doskonalenie wiedzy i umiejętności. W ramach dalszego rozwoju zawodowego współpracowała z Narodowym Instytutem Onkologii w Gliwicach, udzielając konsultacji kardiologicznych.


Jest członkinią Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego i The European Society of Cardiology (ESC) oraz Sekcji Echokardiografii Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego. Brała udział jako badaczka w międzynarodowych programach klinicznych EARLY ACS i Relax.


W swojej dotychczasowej pracy zawodowej starała się zawsze wyróżniać inicjatywą i troską o pacjentów, jak również dbać o własny rozwój zawodowy. Bierze udział w licznych konferencjach naukowych i szkoleniach.


Wierzy, że jej wiedza, umiejętności oparte na najnowszych osiągnięciach i zalecaniach kardiologicznych pozwolą zaoferować pacjentowi adekwatną i optymalną diagnostykę i leczenie, które będą indywidualnie dopasowane do jego potrzeb i oczekiwań.

O mnie

Lek. Kamila Byrczek-Godula
KARDIOLOGIA i CHOROBY WEWNĘTRZNE

Umów wizytę online

Skontaktuj się!