Rejestracja On-line

Design and implementation: biuro.desigmo@gmail.com

Copyright © 2022 - Arena Invest Group - Wszelkie prawa zastrzeżone

Rejestracja telefoniczna: (+48) 728 006 009

Rejestracja on-line:                                

Rejestracja On-line

Rejestracja: (+48) 728 006 009

Rejestracja telefoniczna: (+48) 728 006 009

Nasz zespół / Ewa Jaśko

Wróć do zakładki nasz zespół

Leczone choroby:
profilaktyka i korekcja wad postawy;
wady stóp;
asymetria;
zaburzenia równowagi i koordynacji;
opóźnienie rozwoju motorycznego;
nieprawidłowy chód, w tym chód na palcach;
nieprawidłowa dystrybucja napięcia mięśniowego;
integracja przetrwałych odruchów pierwotnych (w koncepcji INPP)
zajmuje się również fizjoterapią dna miednicy u dzieci. Rodzice mogą zgłaszać się z następującymi problemami: trudności związane z treningiem czystości (odpieluchowywanie), nietrzymanie moczu, nocne nietrzymanie moczu, zaparcia.

Specjalizuje się w:

Fizjoterapeuta dziecięcy. Zakres wiekowy pacjentów: od skończonego 1. roku do nastolatków. W pracy łączy różne metody i podchodzi zawsze holistycznie do małego pacjenta, daje czas na oswojenie się z gabinetem i terapeutą dostosowując się do temperamentu i wrażliwości dziecka. Edukuje rodziców w zakresie prawidłowej stymulacji rozwoju, łącząc wiedzę z zakresu wielu sfer: motorycznej, sensorycznej, odruchowej, udzielając jednocześnie wskazówek dotyczących poszerzania diagnostyki poza fizjoterapeutyczną (jeśli zachodzi taka konieczność). Ma doświadczenie w pracy z dziećmi z autyzmem, zespołem Aspergera. Zajmuje się fizjoterapią dna miednicy u dzieci. Rodzice mogą zgłaszać się z następującymi problemami: trudności związane z treningiem czystości (odpieluchowywanie), nietrzymanie moczu, nocne nietrzymanie moczu, zaparcia.


Metody terapeutyczne, które stosuję w gabinecie są zróżnicowane i dopasowywane do danego pacjenta.


W dużej mierze bazuję na odtworzeniu prawidłowych wzorców rozwoju ruchowego. Często niezbędne są ćwiczenia rozciągające czy wzmacniające konkretne grupy mięśniowe. Do ćwiczeń włączam często elementy zabawowe,by łatwiej było wytrwać w wymagającym treningu:) Bardzo ważne jest dla mnie nauka prawidłowego oddechu nie tylko podczas ćwiczeń ale wdrożenie tego nawyku w codzienność,co ma ogromne znaczenie dla postawy ciała, tworzący się napięć, a nawet reaktywności układu nerwowego.

O mnie

Ewa Jaśko

FIZJOTERAPIA

Umów wizytę online

Skontaktuj się!