TERAPIA OSOCZEM BOGATOPŁYTKOWYM


Terapię osoczem bogatopłytkowym (tzw. PRP) można zastosować na skórę głowy w celu leczenia problemu wypadania włosów. Terapia polega na wstrzyknięciu preparatu otrzymanego z własnej krwi pacjenta w wybrane miejsca na skórze głowy. Celem zabiegu jest wzmocnienie porostu włosów oraz ich zagęszczanie.

 

Przebieg zabiegu

Pobraną krew poddaje się odwirowaniu w specjalnej medycznej wirówce. Proces ten ma na celu oddzielenie czerwonych krwinek od osocza oraz jego kilkukrotne zagęszczenie. Następnie odwirowane osocze poddawane zostaje działaniu czynnika aktywującego, który uwalnia z płytek ich najcenniejszą zawartość. Skoncentrowane osocze zawiera proteiny i czynniki wzrostu, które aktywizują komórki. Osocze na skórę głowy podaje się za pomocą techniki mezoterapii.

 

Dla uzyskania najlepszych efektów zabieg należy powtarzać zgodnie z zaleceniami lekarza.

 

TERAPIA DERMAPEN NA WYPADANIE WŁOSÓW


Aktywizowanie poprzez nakłuwanie. Zabieg z wykorzystaniem urządzenia DERMAPEN wykorzystuje technikę mikronakłuwania wraz z podaniem ampułki ze składnikami aktywnymi. Poprzez mikronakłuwanie skóry głowy uruchamiają się procesy naprawcze, poprawia napięcie oraz ukrwienie. To wszystko przyczynia się do wzmocnienia włosów oraz ich stymulacji do wzrostu.

 

Dla uzyskania najlepszych efektów zabieg należy powtarzać zgodnie z zaleceniami lekarza.

Dzięki zabiegom z zakresu medycyny estetycznej można wzmocnić i stymulować porost nowych włosów. Na sukces leczenia skóry głowy wpływają zarówno samo podanie preparatu oraz częstotliwość zabiegów, jak również właściwa pielęgnacja włosów i skóry głowy. 

Leczenie wypadania włosów

Powrót do menu

Zabiegi Medycyny estetycznej i kosmatologii

Rejestracja telefoniczna: (+48) 728 006 009

Rejestracja on-line:                                

Copyright © 2022 - Arena Invest Group - Wszelkie prawa zastrzeżone

Wdrożenie strony: desigmo.com.pl

Rejestracja On-line

Rejestracja telefoniczna: (+48) 728 006 009

Rejestracja: (+48) 728 006 009

Rejestracja On-line